Twoja pomoc ma znaczenie

KRS: 0000270261

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%:

ProFelis 16597

Rozlicz się online już dziś

Dla osób zatrudnionych, prowadzących działalność gospodarczą lub wynajmujących dom/mieszkanie

Dla emerytów i rencistów

Dlaczego prosimy o Twoje wsparcie?

Naszym głównym celem jest zapewnienie opieki nad kotami, które żyją na wolności lub są bezdomne. Dzięki dokarmianiu, sterylizacji oraz leczeniu, staramy się zagwarantować im jak najlepsze warunki życia. W przypadku kotów oswojonych, starannie wybieramy dla nich domy tymczasowe lub stałe.

Twoje 1,5% pomoże nam wciąż rozwijać naszą działalność i zapewnić niezbędną pomoc potrzebującym kotom. Dziękujemy za każde wsparcie!

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Nasi podopieczni - to im pomagasz

Co warto wiedzieć o przekazaniu 1,5%?

Aby przekazać 1,5% podatku, wystarczy wypełnić odpowiednią sekcję w rocznym zeznaniu podatkowym, wpisując nasz numer KRS wraz z celem szczegółowym (0000270261, cel szczegółowy: ProFelis 16597).
Nie, przekazanie 1,5% podatku nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami dla darczyńcy. Jest to procent Twojego podatku, który zostałby przekazany na rzecz budżetu państwa, ale dzięki tej opcji masz możliwość zdecydować, by część tej kwoty wesprzeć wybraną organizację.
Jeśli nie zdecydujesz się przekazać 1,5% podatku na rzecz organizacji charytatywnej, kwota ta zostanie przekazana do budżetu państwa i rozdzielona zgodnie z decyzjami rządowymi.
Tak, regularnie publikujemy aktualizacje z naszej działalności. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z efektami Twojego wsparcia.
W wersji on-line masz możliwość wysłania deklaracji PIT przez Internet do systemu e-deklaracje.gov.pl Ministerstwa Finansów lub wydrukowania PIT-a i dostarczenia go do swojego US tradycyjnie w wersji papierowej. Możliwe jest także zapisanie wypełnionej deklaracji PIT w pliku PDF.
Program e-pity online działa we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera, Chrome) zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych jak telefon czy tablet.

Podziel się:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Adoptuj wirtualnie

Adopcja wirtualna

Wypełnij formularz i ustaw stały przelew, aby pomóc wybranemu podopiecznemu.

Podanie tych informacji pomoże nam odpowiednio dysponować przesłanymi środkami i sprawniej planować nasze dalsze działania.

Gdy zostaniesz wirtualnym adoptującym, przy wybranym podopiecznym zamieścimy informację "Adoptowany wirtualnie przez: [Twój podpis]"