Regulamin płatności

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. W tym regulaminie zawieramy informacje na temat wpłacania darowizn za pośrednictwem PayPal.

Strona internetowa www.tpkprofelis.pl może udostępniać płatności elektroniczne w celu przekazywania darowizn rzecz Towarzystwa Pomocy Kotom ProFelis. Dostępne formy płatności to:

  • Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
  • Płatności online

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez wpłacającego kartą płatniczą, przyjmujący wpłatę dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Wpłacającego.

Twoje dane płatnicze są przetwarzane przez zewnętrznego operatora płatności. Przekazując darowiznę za ich pośrednictwem, zostaniesz przekierowany(a) na stronę zewnętrzną, której polityka prywatności może się różnić od naszej. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności PayPal.

Informacje o tym, w jaki sposób TPK ProFelis zbiera i przetwarza Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Adoptuj wirtualnie

Adopcja wirtualna

Wypełnij formularz i ustaw stały przelew, aby pomóc wybranemu podopiecznemu.

Podanie tych informacji pomoże nam odpowiednio dysponować przesłanymi środkami i sprawniej planować nasze dalsze działania.

Gdy zostaniesz wirtualnym adoptującym, przy wybranym podopiecznym zamieścimy informację "Adoptowany wirtualnie przez: [Twój podpis]"