Jak działa adopcja wirtualna?

 1. Adoptując wirtualnie, pomagasz nam dbać o naszych podopiecznych poprzez przekazywanie dobrowolnej, regularnej darowizny na nasze konto bankowe.
 2. Wirtualnej adopcji mogą dokonać osoby pełnoletnie lub instytucje/stowarzyszenia.
 3. Możesz objąć adopcją wirtualną dowolnego z naszych obecnych podopiecznych, wyszczególnionych w formularzu zgłoszeniowym oraz na stronie Adoptuj.
  • Jeden podopieczny może być adoptowany wirtualnie przez więcej niż jedną osobę/instytucję.
  • Jedna osoba/instytucja może dokonać adopcji wirtualnej więcej niż jednego podopiecznego.
 4. Aby dokonać adopcji wirtualnej, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie Adoptuj lub napisz email na adres [email protected], podając informacje o wybranym podopiecznym i kwocie, którą chcesz przekazać jako wsparcie. Napisz również, jak często chcesz dokonywać wpłat, a następnie ustaw zlecenie stałe w swoim banku.
 5. Gdy pierwsza wpłata wpłynie na nasze konto, przy zdjęciu wybranego podopiecznego zamieścimy informację o adopcji wirtualnej oraz Twój nick/imię lub nazwę Twojej instytucji. Ta informacja będzie widoczna przez cały okres wirtualnej adopcji.
 6. Wpłaty otrzymane w ramach wirtualnej adopcji będą wykorzystane na utrzymanie wybranego podopiecznego, m.in. na usługi weterynaryjne, karmę, żwirek, środki higieniczne, akcesoria pielęgnacyjne i inne niezbędne wydatki.
 7. W każdej chwili możesz zmienić wysokość i częstotliwość dotacji poprzez kontakt z nami oraz edycję zlecenia stałego w swoim banku.
 8. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z wirtualnej adopcji, nie ma problemu – wystarczy, że powiadomisz nas drogą mailową, bez konieczności podawania przyczyny.
  • Jeśli nie dokonasz żadnej wpłaty przez kolejne 3 miesiące i nie będziemy mieć informacji od Ciebie, potraktujemy to jako rezygnację z wirtualnej adopcji.
 9. Jeżeli kot, który został wirtualnie adoptowany, znajdzie stały dom, powiadomimy Cię o tym i zaproponujemy przekazanie kolejnych wpłat na rzecz innego podopiecznego.

  W razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami – nasze dane znajdziesz tutaj.


Adoptuj wirtualnie

Adopcja wirtualna

Wypełnij formularz i ustaw stały przelew, aby pomóc wybranemu podopiecznemu.

Podanie tych informacji pomoże nam odpowiednio dysponować przesłanymi środkami i sprawniej planować nasze dalsze działania.

Gdy zostaniesz wirtualnym adoptującym, przy wybranym podopiecznym zamieścimy informację "Adoptowany wirtualnie przez: [Twój podpis]"