Adoptuj

Łapek

Płeć: samiec

Orientacyjna data urodzenia: zima 2022

Rozmiar: średni

Choroby: brak

Wymagania: dom niewychodzący, okna i balkon zabezpieczone siatką i kratkami do okien uchylnych

 

Wpadałem na budowę, tam czasem coś się znalazło do przegryzienia, a potem zwijałem się z powrotem do siebie. Zawsze byłem dosyć ogarnięty, bo czasem trzeba było pokazać kolesiom, kto tu rządzi. Tylko ostatnio szło mi to trochę gorzej. Trafiłem do ciotek poturbowany i do tego z kleszczami.

Przedtem nie potrzebowałem niczyjej pomocy, radziłem sobie sam, tak jak to robimy na ulicy. Ale ostatnio było ciężko, więc cieszę się, że ktoś się mną zajmuje. Powoli wracam do formy. Nie mówię, że od razu będziemy kumplami, ale przynajmniej wiem, że nie jestem sam.

Tak naprawdę, wcale nie jest źle mieć ciepłe i bezpieczne miejsce. Lepsze to niż włóczenie się samemu. A może mógłbym wbić do Ciebie? Poznamy się, pogadamy, będziemy się razem bawić i pokazywać, co nasze. Co Ty na to?

Czy może mieszkać z dziećmi?
Nie.

Czy może mieszkać z innymi zwierzętami? 
Nie wiadomo.

Miejsce tymczasowego pobytu: Warszawa.

Możliwość adopcji:
Do adopcji w okolicach Warszawy.

Adoptuj wirtualnie

Adopcja wirtualna

Wypełnij formularz i ustaw stały przelew, aby pomóc wybranemu podopiecznemu.

Podanie tych informacji pomoże nam odpowiednio dysponować przesłanymi środkami i sprawniej planować nasze dalsze działania.

Gdy zostaniesz wirtualnym adoptującym, przy wybranym podopiecznym zamieścimy informację "Adoptowany wirtualnie przez: [Twój podpis]"